WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında

Yazar Konu
Portakal
Ban Gölü Canavarı
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yönetici
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 995
Mesaj Sayısı : 1,764
Üye No : 1
Üyelik Tarihi : 13.04.2014
Yorum: #1
WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında
WhatsApp Görüntülü Arama özelliği nihayet geliyor. WhatsApp, görüntülü arama özelliğini test programı dahilindeki kullanıcıların hizmetine sundu.

WhatsApp için geçtiğimiz yıldan bu yana dillendirilen görüntülü arama özelliği kullanıma sunulmak üzere.

WhatsApp kullanıcılarının uzun bir süredir platforma dahil edilmesini istediği görüntülü görüşme özelliği, son güncellemeyle birlikte WhatsApp beta test programına kayıtlı kullanıcılar tarafından tespit edildi.

Uzun bir süredir sesli arama özelliğini destekleyen WhatsApp, video görüşme özelliğini son güncellemeye her ne kadar bir opsiyon olarak koysa da, arama yapılmak istediğinde kullanıcılar “Video arama şu an kullanılamıyor” uyarısıyla karşılaşıyor. Hizmetin şimdilik sınırlı sayıda katılımcı tarafından kullanıldığı bildiriliyor.

[Resim: v4dq3R.jpg]

Görüntülü arama çok yakında
Ancak olumlu olan gelişme WhatsApp görüntülü görüşme özelliğinin artık eli kulağında ve kısa süre içerisinde tüm WhatsApp kullanıcılarının hizmetine sunulması bekleniyor.

Hatırlayacak olursanız WhatsApp sesli arama özelliğinin dağıtım işlemini de ilk aşamada ağırdan almıştı. Benzer bir sürecin video görüşme özelliği için de yaşanacağını söyleyebiliriz.

Kısa süre önce masaüstü uygulamasını da devreye koyan WhatsApp yakın zamanda NFC etiketleri, QR kodlarla grup davetiyeleri özelliği ve iOS kullanıcıları için sesli mesaj bırakma özelliğini platforma dahil edecek.

Portakal'in imzası [b]Forumda paylaşılan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmedikçe : [color=#FF0000]generalmobileforum.com[/color][/b]

[align=center][b][i]Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.[/i][/b][/align]

[color=#FF0000][i][b]İt ürür, kervan yürür.[/b][/i][/color]
14.05.2016 22:35
WWW

Anahtar Kelimeler

WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında indir, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında Videosu, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında yardım, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında Bedava indir, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında Yükle, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında Hakkında, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında nedir, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında Free indir, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında oyunu, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında download, WhatsApp Görüntülü Arama Çok Yakında sorun


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WhatsApp'ın Android Sürümüne Sonunda 'Depolama Alanı Kullanımı' Özelliği Geliyor Portakal 0 170 18.09.2017 03:30
Son Yorum: Portakal
  WhatsApp'ın Durum Özelliği Nihayet Geri Geldi Portakal 0 287 09.03.2017 22:50
Son Yorum: Portakal
  Kurumsal WhatsApp geliyor Portakal 0 365 12.01.2017 12:22
Son Yorum: Portakal
  WhatsApp, eski cihazları artık desteklemeyecek Portakal 0 478 03.12.2016 23:39
Son Yorum: Portakal
  WhatsApp video arama desteğine kavuştu - Whatsapp Videolu Arama APK İndir Portakal 0 617 25.10.2016 00:05
Son Yorum: Portakal

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi