Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Yazar Konu
Portakal
Ban Gölü Canavarı
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yönetici
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 993
Mesaj Sayısı : 1,761
Üye No : 1
Üyelik Tarihi : 13.04.2014
Yorum: #1
Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır?
Turkcell Avea Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Birkaç yıl öncesine kadar, aldığınız hattı sonsuza kadar kullanmak veya kırıp atarak, farklı bir operatörden hat almak zorundaydınız. Fakat gelişen yeniliklerle ve müşteri tercihi, memnuniyetini geliştirmek, arttırmak için yapılan değişikliklerle birlikte, numaranız değişmeden operatör değiştirme şansına erişebildik. Şimdilerde ise, istediğiniz operatöre büyük avantajlar ve tamamen ücretsiz biçimde numaranızı taşıyabilir, numaranızı taşırken de hiçbir şekilde ekstra ücret ödemeden, birkaç gün içerisinde tercih ettiğiniz operatörün hizmetlerinden yararlanmaya, iletişimde kesinti olmadan ulaşabilirsiniz. Bunu yapmak oldukça kolay ve zahmetsiz iken, kullanıcılar için muhteşem olduğu gibi; operatörlerinde artık tek el olmaktan ve rekabetin halt safhaya çıkmasına neden olmuştur.

Hal böyle olunca, kullanıcılarda bu ücretsiz hizmetten oldukça fazla yararlanmaya başlamış, operatörlere ait olan kullanıcılarında sayısında değişimler gözlenmiştir. İlk aldığınız hat hangisi olursa olsun, kolaylıkla farklı bir operatöre geçtikten sonra, sizi arayanların farklı bir operatöre geçtiğiniz anlamaları için, aradıklarında hat düşmeden önce 2 kere farklı bir tonda uyarı vermektedir. İsterseniz, geçtiğiniz operatör üzerinde numaranızı da değiştirebileceğiniz gibi, oldukça kaliteli bir hizmette alabilirsiniz. Numara taşıma işlemine gelecek olursak; 9 Kasım 2008 yılında yürürlüğe giren kararla birlikte, isteyen kullanıcı istediği operatöre geçiş sağlayabilmektedir.

Turkcell Numara Taşıma

Turkcell, Telekomünikasyon ve özellikle cep telefon anlamında Türkiye’de lider konumdadır. Gerek kalite, gerekse müşteri sayısı bakımından ilk sırada bulunmaktadır. Numaranızı farklı bir operatörden Turkcell’e taşımak istediğiniz zamanlarda, ilinizde size bulunan en yakın Turkcell İletişim Merkezine giderek, işlem başlatabilirsiniz. Bu işlem için, hat sahibinin kimliğiyle birlikte TİM ‘lere ulaşması yeterli olacaktır. Ardından sizlere doldurmanız için verilecek bir forum ve kimlik fotokopinizle birlikte başvuruda bulunabilirsiniz. Ardından geçecek 3 ila 5 gün içerisinde bilgi mesajı gelmesinin ardından, sizlere verilen yeni hattınızı takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. En güzel yanı ise, bu işlemler gerçekleşirken eski operatörünüzü ve hattınızı kullanmaya devam edebiliyor olmanızdır.

Avea Numara Taşıma

Turkcell veya Vodafone ‘dan numarasını Avea’ya taşımak isteyenler, Avea İletişim Merkezlerine başvuru yapmaları gerekmektedir. Şubeye gittikten sonra, kimlik fotokopinizle birlikte sizlerden aldıkları bilgilerle birlikte dolduracakları forumla beraber başvurunuz alınırken, sizlere yeni bir Avea hat verilecektir. Ancak size bilgi mesajı gelmeden hattınız açılmayacaktır. Belli şartları yerine getirmeniz halinde, numara taşıma işleminizi kısa bir süre içerisinde tamamlayabilir, yeni operatörünüze geçerek istediğiniz tarifeden yararlanabilirsiniz. Geçiş işlemleri süresi 3 ile 5 gün içerisinde gerçekleşir.

Vodafone Numara Taşıma

Son olarak kullanmak isteyeceğiniz Vodafone operatörüne geçmek için, diğerlerinden farklı olarak 2 tercihiniz olacaktır. Birincisi klasik olarak şubelere giderek, sizlerden istenilen bilgileri ve evrakları tamamlamanızla birlikte gerçekleştireceğiniz taşıma yöntemi olacaktır. Farklı olarak, Vodafone rekabet ortamında üst sıralara gelmek için, internet sitesinden yapacağınız başvuruyla birlikte, evinize veya iş yerinize kadar gönderdiği ekipleriyle birlikte, sorunsuzca taşıma işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Online olarak dolduracağınız forum ve vereceğiniz numarayla birlikte, sizlere ulaşacak çalışanların bulunduğunuz yere gelerek başvurunuzu almaları sonucunda, yeni hattınızı birkaç gün içerisinde kullanmaya başlayabilirisiniz.

Portakal'in imzası [b]Forumda paylaşılan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmedikçe : [color=#FF0000]generalmobileforum.com[/color][/b]

[align=center][b][i]Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.[/i][/b][/align]

[color=#FF0000][i][b]İt ürür, kervan yürür.[/b][/i][/color]
26.03.2016 02:33
WWW

Anahtar Kelimeler

Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? indir, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? Videosu, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? yardım, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? Bedava indir, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? Yükle, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? Hakkında, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? nedir, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? Free indir, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? oyunu, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? download, Turkcell, Vodafone, Avea Numara Taşıma Nasıl Yapılır? sorun


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vodafone Faturasız Tarife ve Paketler Portakal 0 1,006 01.05.2017 01:28
Son Yorum: Portakal
  Vodafone Gizli Tarifeler ve Paketler Portakal 0 1,577 12.12.2016 22:28
Son Yorum: Portakal
  Vodafone Genel Müdürü Gökhan Öğüt Görevi Bıraktı Portakal 0 347 30.08.2016 12:20
Son Yorum: Portakal
  Vodafone Acil Durum Paketi Portakal 0 864 16.07.2016 07:45
Son Yorum: Portakal
  Vodafone yedek paket ile 500 dakika ve 500 MB ücretsiz Portakal 0 737 10.07.2016 07:05
Son Yorum: Portakal

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi