Touchwiz'e Tema Desteği

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Touchwiz'e Tema Desteği

Yazar Konu
Portakal
Ban Gölü Canavarı
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yönetici
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 992
Mesaj Sayısı : 1,760
Üye No : 1
Üyelik Tarihi : 13.04.2014
Yorum: #1
Touchwiz'e Tema Desteği
[Resim: touchwiz-raqwecom-01-1416950338.jpg]

Samsung, yıllardır pek çok Android telefon ve tablet duyurdu. Ancak okurlarımızın da sıkça dile getirdiği gibi ağır olan ve sistem kaynaklarını fazlasıyla tüketen Touchwiz arayüzü, Note 4 ve Galaxy Alpha gibi yeni nesil modellerde daha sorunsuz çalışan bir hale getirildi. Samsung, TouchWiz arayüzündeki yeniliklerini sürdürmeye kararlı.

Eleştiriler mi neden oldu bilinmez, ancak yıllardan beri gelen Touchwiz arayüzü, sonunda uzun zamandır beklenen yeniliklerle güncellenecek gibi görünüyor.

İtalyan bir web sitesi tarafından paylaşılan bilgilere göre Samsung, pek çok rakip markanın arayüzünde bulunan tema desteğini, Touchwiz arayüzüne getirecek.

Çok kapsamlı bir değişikliğin gerçekleşmeyeceği iddia edilen güncellemeyle birlikte, kullanıcılar alışık olduğumuz mavi bildirim çubuğunun rengini ve ikon paketlerini değiştirebilme imkanına sahip olacaklar.

Ayrıca Material Design ile uyumlu olacak yeni Touchwiz, sistem kaynaklarını daha az kullanarak, yüksek performanslı Android deneyimini sunacak.

Yeni Touchwiz'in ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor olmasına karşın, çıkış tarihi hakkında farklı iddialar paylaşılmış.

Pek çok kaynak yeni Touchwiz arayüzünün Android 5.0 Lollipop ile geleceğini belirtmesine karşın, bir kısım ise güncellemenin biraz daha gecikebileceğini belirtiyor.

Portakal'in imzası [b]Forumda paylaşılan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmedikçe : [color=#FF0000]generalmobileforum.com[/color][/b]

[align=center][b][i]Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.[/i][/b][/align]

[color=#FF0000][i][b]İt ürür, kervan yürür.[/b][/i][/color]
26.11.2014 06:08
WWW

Anahtar Kelimeler

Touchwiz'e Tema Desteği indir, Touchwiz'e Tema Desteği Videosu, Touchwiz'e Tema Desteği yardım, Touchwiz'e Tema Desteği Bedava indir, Touchwiz'e Tema Desteği Yükle, Touchwiz'e Tema Desteği Hakkında, Touchwiz'e Tema Desteği nedir, Touchwiz'e Tema Desteği Free indir, Touchwiz'e Tema Desteği oyunu, Touchwiz'e Tema Desteği download, Touchwiz'e Tema Desteği sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi