Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen)

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen)

Yazar Konu
Portakal
Ban Gölü Canavarı
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yönetici
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 992
Mesaj Sayısı : 1,760
Üye No : 1
Üyelik Tarihi : 13.04.2014
Yorum: #1
Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen)
Skype Reklamları Nasıl Kaldırılır?

Skype Reklamlarını Kapatma

Microsoft'un Messenger'ı kapatıp Skype ile yoluna devam etmesinin üzerinden fazla zaman geçmemesine rağmen kullanıcılarını Skype kullanmaya mecbur bırakması çoğu kişinin canını fazlasıyla sıkmıştır. Bunun üzerine Skype ile yaşanan problemlerde eklenince kullanıcıyı bunaltmakta bir hayli başarılı olmuştur.

[Resim: zjdDD6j.jpg]

Bu can sıkıcı olan problemlerden biriside reklamlardır fakat diğer yandan düşünüldüğünde ticari bir firmanın para kazanmayı istemesi bir o kadar da normal karşılanabilir. Tabi bu isteği konuşma penceresinin üstüne 728x90 boyutlarında bir reklam koyarak ve kullanıcıyı tamamıyla rahatsız ederek karşılayamazsınız.

Tabi ki bu durum kullanıcıları ücretli versiyona geçmeye zorlaması da olabilir. Fakat böyle yaparak kullanıcı kaybetmesi daha olağan bir durum olacağını varsayıyorum.

Bu durum karşısında Skype'ın can sıkıcı reklamlarından para ödemeden kurtulmak istiyorsanız şuan için böyle bir yöntem mevcut fakat Microsoft bu işe ne zaman önlem alır bilemeyiz.

Aşağıda Skype reklamlarını nasıl engelleyeceğinizi resimli bir şekilde anlattık

1- İlk olarak Internet Explorer’ı açın ve sağ üstte bulunan "Araçlar" ikonuna tıklayın ve açılan pencereden "Internet Seçenekleri" seçeneğini seçin.
[Resim: TQvrVh5.jpg]

2- "Internet Seçenekleri" seçeneğini seçtikten sonra açılan pencereden üstte bulunan sekmeler den "Güvenlik" sekmesine tıklayın. Açılan pencereden "Yasak Siteler" ve hemen altında bulunan "Siteler" butonuna tıklayın.
[Resim: ZbwF6tn.jpg]

3- "Siteler" butonuna tıkladıktan sonra gelen pencereden "Bu Web sitesini bölgeye ekle" yazısının altında bulunan kutuya https://apps.skype.com adresini yazın ve yanında bulunan "Ekle" butonuna tıklayın. Daha sonra "Kapat" ve "Tamam" butonlarına tıklayarak pencereleri kapatın. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey Skype programını kapatıp tekrar açmak olacak.
[Resim: JpCi6NO.jpg]

Portakal'in imzası [b]Forumda paylaşılan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmedikçe : [color=#FF0000]generalmobileforum.com[/color][/b]

[align=center][b][i]Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.[/i][/b][/align]

[color=#FF0000][i][b]İt ürür, kervan yürür.[/b][/i][/color]
12.06.2015 05:01
WWW

Anahtar Kelimeler

Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) indir, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) Videosu, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) yardım, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) Bedava indir, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) Yükle, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) Hakkında, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) nedir, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) Free indir, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) oyunu, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) download, Skype Reklamlarını Kaldırma (Tamamen) sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi