Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum

Yazar Konu
xkorkusuz
Yeni Üye
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Üye
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 1
Mesaj Sayısı : 1
Üye No : 2611
Üyelik Tarihi : 22.08.2014
Yorum: #1
Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum
Arkadaşlar general mobile elite 32 gb telefonumu towelroot isimli apk ile root yaptım gayet basarılı oldu. Fakat 2 gündür sürekli maalesef google gaps durduruldu hatası vermeye başladı. Birde sistem apk larından store oit, orjinal internet browser flan, sistem app remower isimli bir programla sildim. Dün telefonu fabrika ayarlarına getirdim. Fakat sildiğim sistem dosyaları ve apk lar geri gelmedi. Telefonu orjinal haline nasıl getiririm veya nasıl sıfırlayabilirim, yardım eden olursa sevinirim.
13.09.2014 20:16
SmiLeToLiFe26
-
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yasaklı
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 60
Mesaj Sayısı : 201
Üye No : 90
Üyelik Tarihi : 02.05.2014
Yorum: #2
Cvp: Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum
Hangi romu kullanıyorsanız o romun zip dosyasından sildiğiniz apk dosyalarını alın ve Rootexplorer ya da Esfile gibi bir dosya yöneticisiyle cihazın system/app klasörüne atın ve izinleri de rw-r--r-- şeklinde ayarlayın. Diğer silmiş olduğunuz sistem dosyalarını da nereden sildiyseniz onları da oraya atın ve izinleri oradaki dosya izinlerine göre ayarlayın. Google hangi apk sı forceclose veriyorsa o uygulamanın önbelleğini temizleyin.
13.09.2014 21:39

Anahtar Kelimeler

Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum indir, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum Videosu, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum yardım, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum Bedava indir, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum Yükle, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum Hakkında, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum nedir, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum Free indir, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum oyunu, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum download, Sistem dosyalarını sildim geri getiremiyorum sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi