Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım)

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım)

Yazar Konu
Chucky
balta
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Üye
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 16
Mesaj Sayısı : 28
Üye No : 8080
Üyelik Tarihi : 16.02.2015
Yorum: #1
Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım)
[Resim: samsung%2Bgalaxy%2Bs5.jpg]

how to format samsung galaxy s5
samsung galaxy s5 sıfırlama

Hatırlatma; Telefonunuza format atmadan önce ilk yapmanız gereken telefonunuzda ki önemli verilerinizi mutlaka yedeklemesini yapın. Sebebi format atma işlemi, telefonu fabrika ayarlarına döndürürken içerisinde sonradan oluşturulmuş tüm verileri tamamen silecektir. Telefonunuzun Rehberinizdeki kişileri, Resimlerinizi, Videolarınızı, Google hesabınız veya sim kartınızı istediklerinizi yedekleyiniz. Telefonunuzun şarjının %50 civarı en az olması öneriliyor.

Formatlama anlatımdaki gibi yaparsanız kesinlikle sıkıntı yaşamazsınız ve formatlama işlemi başarılı olur.

Telefon yavaş çalışırsa veya başka bir şekilde normal çalışmazsa, bazı durumlarda telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamanız yardımcı olabilir. Bu durumda, telefonda kendinizin oluşturduğu yapılandırmalar silinir.

1. Yöntem :
samsung galaxy s5 fabrika ayarları
how to factory format samsung galaxy s5
Bu yöntem ile telefonunuzu hızlı şekilde sıfırlayabilirsiniz.

Telefonunuzun açın ve "Ayarlar" menüsüne gidin. Ardından hesaplar sekmesinde “Yedekle ve Sıfırla” Ardından “Cihazı Sıfırla” seçeneklerine basıyoruz. Ardından “ Fabrika Verilerine Sıfırla ” seçeneğine tıklayın. Son adım olarak ise “Tümünü Sil” seçeneğine tıklayın.
Kısa bir süre bekledikten sonra sıfırlama işlemi tamamlanacaktır.
Telefonu yapılandırmak için ve kullanıma hazır hale getirmek için telefon ekranındaki açıklamaları uygulayın.

[Resim: samsung%2Bs5%2Bformat%2Batma%2B(3).jpg][Resim: samsung%2Bs5%2Bformat%2Batma%2B(1).jpg][Resim: samsung%2Bs5%2Bformat%2Batma%2B(2).jpg]

-------------------------------------------------------

2. Yöntem :

[Resim: how%2Bto%2Bformat%2Bsamsung%2Bgalaxy%2Bs5%2B(1).jpg]

how to hard reset samsung galaxy s5
samsung galaxy s5 hard reset
Bu yöntem telefonu açamadığınız veya ekran kilidini unutma v.b gibi durumlarda olur. Telefonun tuş kombinasyonunu kullanarak menüden telefonu sıfırlıyabilirsiniz.

Ilk başta telefonu “Güç” tuşuna basıp tamamen kapatın. Ardından “Ses açma + Home + Güç tuşlarına basılı tutarken Açma tuşuna basınız.” aynı anda basılı tutun ve Samsung logosu görünene kadar elimiz bu tuşlarda basılı olsun Logo göründüğünde elimizi tuşlardan çekebiliriz.
Açılan "Android recovery" menüsüdür ve “Ses kısma ve açma” tuşları ile bu menüdeki seçenekler arası gezebilir. “Güç” tuşu ile de seçiminizi onaylayabiliriz.

Açılan menüden “Wipe Data/Factory Reset” seçeneğine “Güç” tuşuna basarak onaylayın. Gelen ekranda “Yes / delete all user data” seçeneğine seçip onaylıyoruz. Ardından kısa bir süre bekledikten sonra sıfırlama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşiyor. Sizi tekrar "recovery" menüsünün başına getiriyor. Gelen ekranda “Reboot system now” seçeneğine basıp telefonu yeniden açılacaktır. Telefonunuz açılınca ilk aldığınız gün gibi sizi kurulum menüsü karşılayacaktır ve siz burada yönergeleri takip edeceksiniz.

[Resim: how%2Bto%2Bformat%2Bsamsung%2Bgalaxy%2Bs5%2B(2).jpg][Resim: how%2Bto%2Bformat%2Bsamsung%2Bgalaxy%2Bs5%2B(3).jpg][Resim: how%2Bto%2Bformat%2Bsamsung%2Bgalaxy%2Bs5%2B(4).jpg]

Format öncesinde telefonunuz ile bağladığınız Google hesabınızı, format sonrasında da tekrar bağlayarak Google Play Store üzerinden, format atmadan önce yüklediğiniz tüm uygulamalarınızı sol menüdeki uygulamalarım bölümünden hepsini topluca indirebilirsiniz. Tek tek uygulama arama ile uğraşmazsınız.
19.03.2015 10:55

Anahtar Kelimeler

Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) indir, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) Videosu, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) yardım, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) Bedava indir, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) Yükle, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) Hakkında, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) nedir, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) Free indir, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) oyunu, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) download, Samsung Galaxy S5 Format Atma - (Resimli Anlatım) sorun


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Galaxy S7 Nougat Güncellemesi Türkiye'de yayınlandı Portakal 0 357 23.01.2017 03:09
Son Yorum: Portakal
  Samsung Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat çıktı Portakal 0 153 12.01.2017 12:22
Son Yorum: Portakal
  Samsung, son üç yılın en yüksek karını yaptı Portakal 0 110 06.01.2017 11:34
Son Yorum: Portakal
  Tüm Galaxy S8'ler eğimli ekranla gelecek Portakal 0 223 12.12.2016 22:30
Son Yorum: Portakal
  Samsung Galaxy S7 Hızlı Şarj Açma - Hızlı Şarj Kapatma - Resimli Anlatı Portakal 0 299 28.10.2016 05:23
Son Yorum: Portakal

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi