Plastik kasa HTC One M8 geliyor

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Plastik kasa HTC One M8 geliyor

Yazar Konu
Portakal
Ban Gölü Canavarı
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yönetici
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 995
Mesaj Sayısı : 1,764
Üye No : 1
Üyelik Tarihi : 13.04.2014
Yorum: #1
Plastik kasa HTC One M8 geliyor
HTC One M8, düşük fiyatlı plastik versiyonu ile yakında satışa sunulabilir.

Akılı telefon pazarında yaşanan mücadele özellikle amiral gemisi seviyesinde oldukça sert geçmekte. Üst düzey donanım özelliklerine sahip akıllı telefonlar ayrıca malzeme kullanımı, tasarım gibi farklı yönlerden de akıllı telefon kullanıcılarını cezbetmekte.

[Resim: htc-one-m8111_zps4b16f024.jpg]

Apple, iPhone modellerinde metal malzeme kullanımını tercih ederken, sürpriz yaparak iPhone 5C adında plastik kasalı modelini sunmuştu. Diğer taraftan Samsung’un da amiral gemisi Galaxy S5 metal kasa ile beklenirken, yine plastik kasa ile gelmişti.

HTC’nin amiral gemisi HTC One M8 ise önceki modelde olduğu gibi metal malzeme ile gelirken, görülen o ki HTC, plastik kasalı One M8 sunmaya hazırlanıyor.

Dün yayınlanan bir rapora göre HTC One M8′in plastik kasa versiyonu satışa sunulacak. Çin üzerinden gelen bilgiye göre metal kasalı HTC One M8 5299Yuan (853$) fiyat etiketine sahipken, plastik kasalı HTC One M8 ise 3000Yuan (483$) olarak satılacak.

Görüldüğü üzere metal ve plastik kasalı versiyonlar arasında oldukça büyük bir fiyat farkı bulunmakta. Plastik kasa versiyon ile özellikle Asya, Güne Amerika, Orta Doğu gibi bölgelerde yer alan ülkelerde karşımıza çıkabilir.

Portakal'in imzası [b]Forumda paylaşılan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmedikçe : [color=#FF0000]generalmobileforum.com[/color][/b]

[align=center][b][i]Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.[/i][/b][/align]

[color=#FF0000][i][b]İt ürür, kervan yürür.[/b][/i][/color]
14.04.2014 02:23
WWW

Anahtar Kelimeler

Plastik kasa HTC One M8 geliyor indir, Plastik kasa HTC One M8 geliyor Videosu, Plastik kasa HTC One M8 geliyor yardım, Plastik kasa HTC One M8 geliyor Bedava indir, Plastik kasa HTC One M8 geliyor Yükle, Plastik kasa HTC One M8 geliyor Hakkında, Plastik kasa HTC One M8 geliyor nedir, Plastik kasa HTC One M8 geliyor Free indir, Plastik kasa HTC One M8 geliyor oyunu, Plastik kasa HTC One M8 geliyor download, Plastik kasa HTC One M8 geliyor sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi