KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler

Yazar Konu
alihaktan35
Yaşayan Efsane
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Üye
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 47
Mesaj Sayısı : 94
Üye No : 89
Üyelik Tarihi : 02.05.2014
Yorum: #1
Tıkla KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler
[Resim: kfc-den-klavye-olarak-kullanabileceginiz...05x290.jpg]

KFC, elleriniz yağa bulanmış bir haldeyken telefonunuzu rahatça kullanabilmeniz adına zekice bir işin altına imza atarak kablosuz tepsi klavyeler hazırladı.

KFC’ye gidip de kibarlık olsun diye pane harcına bandırılmış tavuğu çatal bıçakla yemenin hiçbir tadı olmayacağını hepimiz çok iyi biliyoruz. (birbirimizi kandırmayalım şimdi) Böyle olunca da ellerimiz yağ ve sos içerisinde kalabiliyor. Tabii eller böyle yağ içerisindeyken telefona bakmak için de şekilden şekle giriyoruz. ("dur bakiyim parmağımın neresi yağ içerisinde değil") KFC, müşterilerinin hem mutlu bir şekilde yemek yemelerini sağlamak hem de akıllı telefonlarını gönül rahatlığıyla kullanmalarını sağlamak için kablosuz ve şarj edilebilen klavye üretmiş.

[Resim: screenshot_5(23).jpg]

Tepsi olunca doğal olarak suya karşı da dayanıklı olan bu klavye tepsiler, akıllı telefonunuza Bluetooth yardımıyla bağlanıyor. Aşağıdaki videodan da görebileceğiniz üzere telefonunuza dokunmadan sadece tepsi yardımı sayesinde, cihazınızda yapmak istediğiniz tüm işlemleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

[Resim: screenshot_4(44).jpg]

KFC’nin bu stratejisini biz açıkçası çok beğendik. Aşağıdaki videoda kablosuz klavye tepsilerinin nasıl olduğunu görebilirsiniz.
alihaktan35'in imzası [font=Arial][size=large][color=#000000][b]Discovery candır, gerisi heyecandır.[/b][/color][/size][/font]
14.05.2015 07:18
WWW

Anahtar Kelimeler

KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler indir, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler Videosu, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler yardım, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler Bedava indir, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler Yükle, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler Hakkında, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler nedir, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler Free indir, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler oyunu, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler download, KFC’den Klavye Olarak Kullanabileceğiniz Kablosuz Tepsiler sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi