General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi

Yazar Konu
Portakal
Ban Gölü Canavarı
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yönetici
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 992
Mesaj Sayısı : 1,760
Üye No : 1
Üyelik Tarihi : 13.04.2014
Yorum: #1
Tıkla General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından dağıtılan Android tabletGeneral Mobile E-Tab 4, birçok kısıtlama ile geliyor. Bunları kaldırmak için ilk etapta tableti root etmek gerek.

Gerekenler:
Windows İşletim Sistemli Bilgisayar
General Mobile E-Tab 4 Tablet
USB Kablosu

Her ne kadar şart olmasa da bu işlemi yapmadan önce Ayarlar altından tableti Fabrika Ayarlarına Sıfırlamanızı tavsiye ediyoruz. Bu işlem tablette yüklü olan bütün verileri silip EBA gibi uygulamaları da kaldıracaktır. Mesuliyet tamamen size aittir.

Adım adım General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi:

-Uygulamalar menüsüne girin ve Ayarlar uygulamasını açın.
-Sol kısımdaki seçeneklerden en aşağıya gelin ve buradaki "Tablet Hakkında" kısmına basın.
-Sağdaki kısımda en altta "Derleme Numarası" göreceksiniz. Buraya tam tamına 7 defa basın, Geliştirici Seçenekleri açılacak (Solda belirmeyebilir, ama açılacak)
-Eğer Geliştirici Seçenekleri soldaki kısımda belirirse buraya girin ve USB Hata Ayıklaması seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretleyin, çıkan uyarıya Tamam deyin.
-Herhangi bir Geliştirici Seçenekleri çıkmazsa Google Play Store'u açın ve buradan "USB Debug" diye aratıp ilk sırada çıkan uygulamayı yükleyin. Bu uygulama ile Geliştirici Seçenekleri'ne girebilirsiniz.
-Şimdi bilgisayarınıza Mobogenie adlı yazılımı yükleyin. Install Now demeniz yeterli.

[Resim: Mobogenie.jpg]

Yükleme bitince tableti bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın. Mobogenie, tablete otomatik olarak bağlanmaya çalışacaktır :

[Resim: 4ZY2hkf.jpg]

Bu işlem 5 dakika sürebilir, sabırlı olmanızda fayda var.
Bağlantı gerçekleştiğinde programın ana ekranından My Phone seçeneğine tıklayın. Sonrasında da Oneclick Root > Root Now diyerek root işlemini başlatın: (Bu işlem için bazı dosyalar internetten indirilecek.)

[Resim: Qci0tci.jpg]
[Resim: bkpZGCc.jpg]

Rooted yazdığında işlem bitmiş ve cihazın artık başarıyla root edilmiş demektir. Artık Google Play Store'dan Set DNS gibi uygulamalar indirerek kolayca DNS adresinizi değiştirebilirsiniz.

Portakal'in imzası [b]Forumda paylaşılan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmedikçe : [color=#FF0000]generalmobileforum.com[/color][/b]

[align=center][b][i]Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.[/i][/b][/align]

[color=#FF0000][i][b]İt ürür, kervan yürür.[/b][/i][/color]
06.10.2014 21:15
WWW
kaya21
Yeni Üye
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Üye
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 0
Mesaj Sayısı : 2
Üye No : 6235
Üyelik Tarihi : 24.12.2014
Yorum: #2
Cvp: General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi
e tab 4 romm acil:::
26.12.2014 19:00

Anahtar Kelimeler

General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi indir, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi Videosu, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi yardım, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi Bedava indir, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi Yükle, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi Hakkında, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi nedir, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi Free indir, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi oyunu, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi download, General Mobile E-Tab 4 Root Rehberi sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi