En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath

Yazar Konu
alihaktan35
Yaşayan Efsane
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Üye
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 47
Mesaj Sayısı : 94
Üye No : 89
Üyelik Tarihi : 02.05.2014
Yorum: #1
Tıkla En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath
[Resim: en-zor-matematik-sorularini-cozmenizi-sa...05x290.jpg]

MalMath ismindeki uygulamayla lise ve üniversite hayatınızda sizi zorlayan matematik sorularını çok daha rahat bir şekilde çözebileceksiniz.

Hem lisede, hem de üniversitede matematik dersi gören öğrencilere trigonometri, integral, limit ya da türev derseniz, "Allah'a yakın, bize uzak dursunlar" cümlesini çok sık duyarsınız. (mesela ben türevi hadi anlardım biraz ama integral ve trigonometriden lise ve üniversite dahil 3 yıl boyunca tek bir konu anlamamıştım) Bilen için kolay ama öğrenmeye çalışan için ıstırap olan bu derslerle ilgili birçok problemi çözmenizi sağlayan uygulamanın adı MalMath.

Sadece soruyu çözmekle kalmayıp sorunun çözümü sırasındaki işlemleri detaylı olarak anlatan MalMath, soruların çözümüyle ilgili mantığı kavramanıza yardımcı oluyor. İsterseniz çözdüğünüz soruyu grafiklerle birlikte kaydedip, sizin gibi bu problemlerde sıkıntı yaşayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

[Resim: malmath-884.png]

Sadece öğrencilerin değil, öğretmenlerin de kullanabileceği bu uygulama, integral, trigonometri, logaritma, limit gibi konulardaki problemleri çözmenizi sağlıyor. Türkçe dil desteğinin de sunulduğu uygulamayı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz.

MalMath - İNDİR

alihaktan35'in imzası [font=Arial][size=large][color=#000000][b]Discovery candır, gerisi heyecandır.[/b][/color][/size][/font]
14.05.2015 06:57
WWW

Anahtar Kelimeler

En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath indir, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath Videosu, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath yardım, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath Bedava indir, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath Yükle, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath Hakkında, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath nedir, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath Free indir, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath oyunu, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath download, En Zor Matematik Sorularını Çözmenizi Sağlayan Uygulama: MalMath sorun


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Freedom - Android Uygulama İçi Alımları Bedava Yapma Portakal 1 1,256 19.01.2015 08:04
Son Yorum: Atakan
  Lockdown Pro - Uygulama Kilidi SmiLeToLiFe26 1 1,065 03.09.2014 22:06
Son Yorum: samsam

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi