Ecem Hotoğlu Videosu

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Ecem Hotoğlu Videosu

Yazar Konu
Portakal
Ban Gölü Canavarı
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yönetici
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 992
Mesaj Sayısı : 1,760
Üye No : 1
Üyelik Tarihi : 13.04.2014
Yorum: #1
Ecem Hotoğlu Videosu
Sosyal medyadan büyük bir ayıp daha. E.H. isimli kişi hakkında bizim de çözemediğimiz internette görüntüler dolaşmakta. peki kimdir? İnternete bu görüntülere kim sızdırmıştır.

<<<===Video Linkine Ulaşmak İçin Soldaki Reklama Tıklayın Açılır

E.H. daha 14 yaşında genç bir kızımızdır bugun google trends verilerine göre 100 binin üzerinde aranılan bu isim ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Haberi twitter’da gündem olduğu için ve destek olmak için yaptık. Saten ismini bilmeyen arayıp bulamaz bu haberi. ismini bilen de kızın güzel yazısı olarak tutuyoruz.

Sosyal medyada video ile bilgiler gelmektedir. Video biz de izlemedik ancak ancak sosyal medyada çok sert yorumlar gelmektedir. Portakal Küçük olduğu iddia edilen görüntüler çok sert yorumlar gelmektedir.

BU KÜÇÜK KIZIMIZIN VİDEOSUNU ARAYANLARA YAZIKLAR OLSUN DİYORUZ.

Bu görüntülerin sosyal medyada daha fazla yayılmasını engellemek için
https://www.ihbarweb.org.tr/ adresine şikayette bulunabilirsiniz.


Dün gece sosyal medyada servis edilen bir video kaydı büyük ses getirdi.

Videoda 14 yaşındaki E.H. ile aynı yaşlardaki M.K'nin birlikte olurken çekilen görüntüleri vardı.

Kaydın hızla yayılmasıyla birlikte, kadına yönelik şiddette girdiğimiz son viraj da ortaya serildi.

Twitter üzerinden E.H'ye linç başladı, ismi ifşa edildi, malum görüntü kullanıcıların sayfalarını süsledi.


Sosyal medyada şu sıralar Ecem Hotoğlu ismiyle ilgili mesajlar atılıyor. Ekşisözlük, Twitter, Facebook ve Tumblr’ın en çok konuşulan konusu Ecem Hotoğlu ismi oldu.

Ecem Hotoğlu kimdir ?

Sosyal medyada yayınlandığı iddia edilen bir video sonrasında Ekşi Sözlük’te Ecem Hotoğlu ile ilgili bir ileti yazıldı. İletiyi ve Ecem Hotoğlu hakkında detaylı bilgi yazamıyoruz.

Twitter’da Ecem Hotoğlu ismiyle, ‘Smurfettecey’ takma isimli hesaptan en son ”1 haftalık eğlenceniz için bir insanın hayatını bitiriyorsunuz sizin bu yaptığınız benim yaptığımdan daha berbat.” açıklamasıyla sosyal medyadaki ‘iddialara’ karşılık verdi.

Ecem Hotoğlu bir Twitter üyesinin yazdığı “Ecem Hotoğlu na yazılanları okudum da gerçekten korkunç bir ülkede yaşıyoruz allah kimseyi bu milletin eline düşürmesin.” mesajı da herkesle paylaştı.

E.H. FOTOĞRAFLARI

Ecem Hotoğlu‘nun Twitter ve Facebook’ta ‘herkese açık‘ olarak paylaştığı bazı fotoğraflar :

Facebook’tan şöyle dedi.

”Demek istediğim bir şey var bu sene sınıfıma yeni biri geldi ismini vermek istemiyorum. ilk günler arkadaşça konuşuyorduk, bir süre sonra hoşlanmaya başladım.
Bunu ona söylediğimde bende sana arkadaş gözüyle bakmıyorum demişti, çıkmaya başlamıştık. başta her şey çok güzeldi. kusursuzduk biz. her tenefüs sıramıza oturur sarılırdık, öğle arası öküz gibi döner yerdik. hiç kavga etmezdik. aslında sıradandık ya, bizi kusursuz yapan da buydu. benim için sadece sevgili değildi. en yakın arkadaşımdı, sırdaşımdı, abimdi. sürekli beni arayanlar oluyordu internetten tanıyanlar filan. alıyordu telefonu hepsine sövüp sayıyordu bir daha bu kızı aramayın diyordu kapatıyordu. tam sahiplenen sevgili modeli yani. bilmiyorum gerçekten inanmıştım ben sevdiğine. bir gün fesat bir espri yapmıştım konu seksten açılmıştı aynen şöyle demiştim “benim için seks özel bir şey, özel biriyle olmasını isterim. sevdiğin insana dokununca mutlu olursun, bir fahişeye dokununca değil.” bende öyle düşünüyorum demişti. biz çıkarken aramızda bir kızın lafı geçiyordu, yani arkadaşları diyordu bana “hala o kızı unutamadı” diye. bende bir gün tesadüf telefonunda o kızın fotoğrafını gördüm, zaten görür görmez gözlerim doldu. sarıldı ama sıkı sıkı. zaten o bana sarılıp “dünya dikdörtgen” dese ben yine inanırım ki. dedi işte “ben o fotoğrafı onla çıkarken indirmiştim, artık umurumda değil.” diye.


kafama takmadım fazla, artık ben varım eskide kaldı o kız dedim geçtim. bir gün kuzeninin evine gitmiştik orada oldu ne olduysa, işin aslı kafam iyiydi biraz, başka şeyler de vardı ama ayrıntı vermek istemiyorum. yinede yanlış bir şey yaptığımı düşünmemiştim. bana yanlış gelmiyordu. sevdiğim insanla olmuştu, ilkimdi. neyse, otobüse bırakacaktı saat geç olmuştu annemleri arayim bi merak etmesinler dedim telefonunu aldım. bi baktım o kızın fotoğrafı var. o an kendimden nefret ettim. yaptığım şeyden nefret ettim. ondan nefret ettim. kalp hastalığım var benim bide ilacım yoktu yanımda kriz geçirdim. sakinleştirmeye çalıştı, parada yoktu yanımızda ilaç alacak. nefes alamadım, başım döndü, burnum kanadı. ne zaman o anı düşünsem sesini hala kulağımda hissederim “, kurban olduğum, bitanem.


şimdi sakinleş. çek elini yüzünden. nefes al. evine git şimdi bak, yarın istediğin tribi atarsın. zaten şarjında az yolda kimseye ulaşamazsın, başına bir şey gelir merak ederim. ben istemez miydim arabam olsun şimdi ben bırakayım seni.” ağlamaktan yüzüm kıpkırmızı olmuştu, saçım başım dağılmıştı, gözüm akmıştı simsiyah böyle. yinede küçük bir mutlulukla gittim. eve gidince beni ara demişti, gider gitmez aradım. ama dediği tek şey “tamam” oldu. ertesi gün okula gittiğimde sıraya yatmış arkadaşlarıyla konuşuyordu. mutluydu ya, gülüyordu, kulağında kulaklık filan. bir şey bekledim, yanıma gelmesini, konuşmasını. yok. sonradan anladım niye “şimdi git yarın istediğin tribi atarsın” dediğini mahallesinde kimse görmesin diyeydi, okulda zaten umurunda olmayacaktı. zaten iki gün sonra o kızla çıkmaya başladı tekrar. 1 hafta sonra sınıfın erkekleri bana “böyle bir video varmış” dediler, 2-3 hafta içinde de tüm okula yayıldı. haliyle okul değiştirmek zorunda kaldım.


3 okul değiştirdim ama 3’ünde de aynı şey oldu. sürekli kavgalar, yok işte sen , patlaksın sen demeler. bir gün videodaki çocuğun arkadaşıyla konuştuk vicdanı el vermemiş bana mesaj atmış. meğer benle çıkarken 7 kızla daha çıkıyormuş, biz telefonda konuşurken cinsellikten konu açılınca hoparlörü açıp herkese dinletiyormuş, benle buluştuktan sonra yanına başka kızları çağırıyormuş, benle çıkarken başka bir kızın evinde kalıyormuş, hiç sevmemiş beni hep anlatmış işte orada burada diye. hani ben o gün kriz geçirmiştim ağlamıştım ya sakinleştirmeye çalışmıştı o da bir sürü şey söylemişti. aynı gün gitmiş arkadaşlarının yanına videoyu açmış izletmiş. okuldan birine satmış videoyu. bana o kadar saf iyi biri gibi geliyordu ki asla düşünmezdim bunları yapabileceğini. hala da inanmak istemeyen bir tarafım var.


şuan çıksa yanıma gelse hiç hesap sormam belki “niye” demem. sarılır uyurum sadece. ama siz anlayamazsınız. ben bütün bunları size kendimi ispatlamak için anlatmadım, ben sadece çok meraklı olduğunuz için en azından olayı bilerek yorum yapmanız için anlattım. çünkü yukarıda anlattığım şey sadece olan olay. ne fazlası, ne eksiği. kendi sıkıcı hayatınızdan uzaklaşmak için insanların hayatlarına burnunuzu sokuyorsunuz ve bu gerçekten saçma bir şey. siz asla benim yaşadığım şeyin ne kadar ağır olduğunu bilemezsiniz. o kadar iğrenç insanlarsınız ki üstünüze kusmak istiyorum, yaptığınız şeyin gerçekten farkında değil misiniz? bir insanın hayatını bitirdiğinizin, tüm hayallerini elinden aldığınızın farkında değil misiniz? şu sitede herkeste “popüler insanlar ön yargılı” düşüncesi var.

fakat benim 3 yıl boyunca maruz kaldığım tek şey ön yargısı. hadie dalga geçelim. aaa fotoğraf atmış. +50 beğeni kasana’in atarım. in nasıl bir açığını yakalarım da beğeni gelir. hayat bu kadar kolay değil. sandığınız gibi değil. siz benim hayatımı bitiriyorsunuz 1 aylık eğlenceniz için. gördüğüm kadarıyla umurunuzda da değil. aldığım mesajlarda da açıkça yaşamamın bile hata olduğunu söylüyorsunuz zaten. afedersiniz ama benim ailem bana destek oluyorsa bir şey demiyorsa size yemek düşer. benimle birlikte cehenneme gelmeyeceksiniz, günahlarımın bedelini ödemeyeceksiniz. öyleyse çenenizi kapatın.”

Portakal'in imzası [b]Forumda paylaşılan dosyaların rar şifresi aksi belirtilmedikçe : [color=#FF0000]generalmobileforum.com[/color][/b]

[align=center][b][i]Her kötü davranışı kurallarımıza ekleyemeyiz. Yorum göndermeden önce kendinize "Bu kabul edilebilir mi?" diye sormalısınız. Eğer cevap "Hayır" ise, muhtemelen kurallarımıza uymuyorsunuzdur.[/i][/b][/align]

[color=#FF0000][i][b]İt ürür, kervan yürür.[/b][/i][/color]
07.12.2014 06:54
WWW

Anahtar Kelimeler

Ecem Hotoğlu Videosu indir, Ecem Hotoğlu Videosu Videosu, Ecem Hotoğlu Videosu yardım, Ecem Hotoğlu Videosu Bedava indir, Ecem Hotoğlu Videosu Yükle, Ecem Hotoğlu Videosu Hakkında, Ecem Hotoğlu Videosu nedir, Ecem Hotoğlu Videosu Free indir, Ecem Hotoğlu Videosu oyunu, Ecem Hotoğlu Videosu download, Ecem Hotoğlu Videosu sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi