Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...!

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...!

Yazar Konu
kaanulusoy
Yeni Üye
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Üye
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 1
Mesaj Sayısı : 1
Üye No : 9919
Üyelik Tarihi : 09.08.2016
Yorum: #1
Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...!
Lafı uzatmadan kısmi çözümü yazayım sonra başımdan geçeni anlatırım. zaten bunun için üye oldum foruma.birilerine tavsiye için.

Madem bir kısım çalışmıyor ve sen bu yazıyı okuduğuna göre yüksek bir ihtimal önemli bir kısım çalışmıyor. Mesela mesaj veya whatsappta klavyeyiyi actığın kısım (benimki orasıydı). Telefonu yatay tutup ekranı döndürüp o kısmı kullanmadan telefonu kullanmayı denedin mi ? Ben denedim birçok şeyi halletsem de bazı çok önemli şeyleri halledemedim. Çünkü bazı şeyler dönmüyordu.
ÇÖZÜM: googleplayde her şeyi döndürmeni sağlayan uygulamalar var. Ücretsiz ve deneme sürümü falanda olmayan Rotation Control diye bir uygulamayla sorunumu çözdüm. Başım sıkışınca uygulamayı açıp dönmeyen uygulama yada menuleri döndürüp ekranın sağlam yerinden işimi yapıyorum.
NOT: uygulamanın adı Ultimate Rotation Control değil sadece Rotation Control.

Telefonun aşağı menunun tam üzerindeki dikdörtgensel alanda dokunmatik çalışmıyordu.fotoğrafla anlatayım geriye kalan kısmı;
[Resim: Telefon_2913052.jpg]
09.08.2016 12:00

Anahtar Kelimeler

Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! indir, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! Videosu, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! yardım, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! Bedava indir, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! Yükle, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! Hakkında, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! nedir, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! Free indir, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! oyunu, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! download, Dokunmatiğin Bir Kısmı Çalışmayanlar...! sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi