Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim

Yazar Konu
alihaktan35
Yaşayan Efsane
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Üye
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 47
Mesaj Sayısı : 94
Üye No : 89
Üyelik Tarihi : 02.05.2014
Yorum: #1
Tıkla Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim
Ülkece 4G'ye geçmeyi beklerken Türk Telekom'un özel bir etkinliğine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilginç bir öneri sundu.

Türk Telekom'un 175. yıldönümü için Ankara'da düzenlenen geceye katılan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yaptığı konuşmada telekomünikasyon sektöründeki gelişmelerden bahsetti. Türk Telekom'un özelleştirilmesi ve ardından oluşan süreçten söz eden Erdoğan, özelleştirmeden sonra Telekom'un son derece verimli bir şekilde geliştiğinin altını çizdi.

Telekom'un, Türkiye'nin gelişim sürecinde önemli bir yeri olduğundan bahseden Erdoğan “Teknoloji geliştirme konusunda Türk Telekom’un çok daha önde olacağına inanıyoruz'' ifadelerini kullandı.

Gecede söz alan Türk Telekom CEO’su Rami Aslan da 4G hizmetleri için Türk Telekom’un altyapısının kullanılacağını kaydederken, sözlerine “4G hizmetleri için de hazırız. Ülkeye en güçlü en kaliteli 4G’yi getirme sözü veriyoruz. 4G’de ne kadar hazır olduğumuzu konuşuyoruz günlerdir. Buna bir gösterge olarak GSM şirketimiz Avea Türkiye’de hız rekorunu kırdı. Önümüzdeki yıllarda daha da hızlanarak sözümüzü tutacağız. 5G teknolojisi için de şimdiden çalışmaya başladık'' şeklinde devam etti.

Gecenin en dikkat konusu ise Erdoğan'nın konuşmasında sunduğu bir öneriydi. Ülke olarak sene sonunda 4G'ye geçmeyi beklerken ve ihaleler hala sürerken Cumhurbaşkanı'nın sunduğu öneri şu şekilde; ''Buraya gelirken kısa bir brifing aldım. Gündemde 4G ihalesi var. Ama dünya 5G’yi konuşuyor. 4G’yle hiç zaman kaybetmeyelim. O zaman 3G’de 2 yıl daha sabredersek, 5G’ye geçeriz. Aksi takdirde 4G’ye geçersek Türkiye çöplük haline döner''.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın söyledikleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Saygı çerçevesinde yorumlarınızı bekliyorum.

alihaktan35'in imzası [font=Arial][size=large][color=#000000][b]Discovery candır, gerisi heyecandır.[/b][/color][/size][/font]
21.04.2015 20:03
WWW

Anahtar Kelimeler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim indir, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim Videosu, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim yardım, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim Bedava indir, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim Yükle, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim Hakkında, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim nedir, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim Free indir, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim oyunu, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim download, Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4G'ye Geçmek Yerine 2 Yıl Bekleyelim 5G’ye Geçelim sorun


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AKK yerine kota sistemine mi geçiliyor? Portakal 0 249 29.04.2017 06:38
Son Yorum: Portakal

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi