SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz?

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


[Anlatım] SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz?

Yazar Konu
Wictory
Emekli Yönetici
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yasaklı
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 151
Mesaj Sayısı : 389
Üye No : 95
Üyelik Tarihi : 04.05.2014
Yorum: #1
Tıkla SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz?
Android platformunun en popüler klavye alternatiflerinden biri olan SwiftKey'in yeni yazma ısı haritası özelliği ilginç bir istatistiği sergiliyor.

[Resim: 0TDkUsA.jpg]

Android için yakın zamanda ücretsiz hale gelen ve iOS 8 için de geliştirildiği müjdelenen SwiftKey Klavye uygulamasını henüz denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz. Varsayılan klavyenin yerini alan bu uygulama, yazma alışkanlıklarınızı hem telefon kullanımınızdan, hem de sosyal medya paylaşımlarınızdan öğrenerek size her seferinde daha isabetli kelime önerilerinde bulunuyor.

SwiftKey'in yeni özelliklerinden biri olan yazma ısı haritası, klavyeyi ne kadar isabetli kullandığınızı gözler önüne seriyor. Her bir klavye vuruşunu kaydeden SwiftKey, aynı zamanda her bir tuşun neresine dokunarak yazdığınızı da istatistiksel olarak sergiliyor.


[Resim: kCXocvc.jpg]

Klavyeyi ilk kurduğunuzda yukarıdaki gibi görünen yazma ısı haritanız, zamanla yaptığınız hatalar ya da köşelere dokunarak yazma alışkanlıklarınız nedeniyle aşağıdaki hale dönüşebiliyor.

[Resim: J1Ls6pe.jpg]

Bu özelliği kullanmak için ise SwiftKey Ayarları -> Kullanım İstatistikleri -> Yazma Isı Haritam yolunu izlemeniz ve verilerinizin işlenmesini kısa bir süre beklemeniz gerekiyor.
18.09.2014 01:47

Anahtar Kelimeler

SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? indir, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? Videosu, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? yardım, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? Bedava indir, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? Yükle, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? Hakkında, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? nedir, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? Free indir, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? oyunu, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? download, SwiftKey'de Ne Kadar İyisiniz? sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi