Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar!

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


[Anlatım] Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar!

Yazar Konu
Wictory
Emekli Yönetici
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yasaklı
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 151
Mesaj Sayısı : 389
Üye No : 95
Üyelik Tarihi : 04.05.2014
Yorum: #1
Soru İşareti Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar!
Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar!
Facebook'un kilit ismi Mark Zuckerberg bundan uzun yıllar önce henüz projenin ilk aşamalarındayken CNN tarafından "Önemi Olmayan 10 Kişi" listesine baş sıradan giriş yapmış.


[Resim: K9qfBIv.jpg]

Facebook'un kurucularından olan ve dünyanın sayılı zenginleri arasına giren Mark Zuckerberg'in bir dönem hiç önemsenmeyen, daha doğrusu iş dünyası için değersiz biri olarak görüldüğünü biliyor muydunuz? Facebook projesinin hayata geçmesinden tam 2 yıl sonra, Mark Zuckerberg henüz 20'li yaşlarındayken hazırlanan özel bir makale ünlü ismi "önemi olmayan kişiler" listesine yerleştirmiş! Pek tabii aradan geçen yıllar ilgili makaleyi tam anlamıyla çürütmüş.

CNN Money'nin bir parçası olan CNN'in Business 2.0 adlı mecrasında yazılmış olan "Önemi Olmayan 10 Kişi" listesine giren Mark Zuckerberg, ilginç atılımlar yapan ancak geleceği olmayan bir isim olarak aksettirilmiş. Makalede bir dönemin hitlerinden MySpace yere göğe sığdırılamayıp, dünyanın en önemli sosyal medya devleri arasında gösterilirken, Facebook ise şimdilik ümit vaat eden bir örnek olarak gösterilmiş.

Yazının en dikkat çekici ve yüzlerde hınzır bir ifade oluşturan kısmı ise şu olmuş; makale Zuckerberg ve grubu için "başarılı olmuş ancak en iyi günleri çoktan arkalarında kalmış" ifadesini kullanmış!

Mark Zuckerberg şu an Google'ın kurucuları olan Larry Page ve Sergey Brin'den çok daha zengin ve geçtiğimiz ay açıklanan verilere göre 34 milyar dolarlık bir servete sahip.
16.10.2014 00:36

Anahtar Kelimeler

Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! indir, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! Videosu, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! yardım, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! Bedava indir, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! Yükle, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! Hakkında, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! nedir, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! Free indir, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! oyunu, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! download, Mark Zuckerberg'i Önemsiz Saydılar! sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi