HTC One Bloom 3 Konsepti.

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


[Anlatım] HTC One Bloom 3 Konsepti.

Yazar Konu
Wictory
Emekli Yönetici
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yasaklı
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 151
Mesaj Sayısı : 389
Üye No : 95
Üyelik Tarihi : 04.05.2014
Yorum: #1
Tıkla HTC One Bloom 3 Konsepti.
Daha önceleri One M9 tasarımı ile karşımıza çıkan Hasan Kaymak, HTC One Bloom 3 adını verdiği yeni konsept tasarımını yayınladı. Oldukça ilgi çekici tasarıma yakından bakıyoruz.

[Resim: OE5OMXn.jpg]

Oldukça başarılı tasarımlara imza atan HTC, çoğu zaman bu tasarımlarını da kazandığı ödüllerle tescilledi. Firmanın yeni modelinin tasarımının nasıl olacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor ancak bazı konsept tasarımlar gelmeye başladı bile.

One M9'a ait ilk konsept tasarım ise geçtiğimiz aylarda Hasan Kaymak'tan gelmişti. Aynı tasarımcı bu defa ise HTC One Bloom 3 adını önererek yeni HTC telefonu konsepti görüntülerini yayınladı.

[Resim: myJfKb5.png]

Hasan Kaymak'ın hazırladığı konsept telefon anlaşılan o ki Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanıyor. Kavisli köşelere sahip telefon oldukça şık bir metal kasaya sahip. Ekran boyutunun belirtilmediği HTC One Bloom 3 üzerinde artık HTC'nin standartlaşmış çift hoparlörünü barındırıyor.

Hasan Kaymağın hazırladığı bu telefon, sadece tasarım olarak ön plana çıkmış ve özellikleri konusunda bir bilgi verilmemiş. Tabi ki oluşturulan bu telefonun HTC ile bir alakasının olmadığını da ayrıca belirtelim.

30.10.2014 02:14

Anahtar Kelimeler

HTC One Bloom 3 Konsepti. indir, HTC One Bloom 3 Konsepti. Videosu, HTC One Bloom 3 Konsepti. yardım, HTC One Bloom 3 Konsepti. Bedava indir, HTC One Bloom 3 Konsepti. Yükle, HTC One Bloom 3 Konsepti. Hakkında, HTC One Bloom 3 Konsepti. nedir, HTC One Bloom 3 Konsepti. Free indir, HTC One Bloom 3 Konsepti. oyunu, HTC One Bloom 3 Konsepti. download, HTC One Bloom 3 Konsepti. sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi