Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu?

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


[Anlatım] Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu?

Yazar Konu
Wictory
Emekli Yönetici
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yasaklı
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 151
Mesaj Sayısı : 389
Üye No : 95
Üyelik Tarihi : 04.05.2014
Yorum: #1
Tıkla Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu?
[Resim: 99VgJok.jpg]

Bankacılık Düzenlene ve Denetleme Kurulunun geçen sene hazırladığı taslağın meclis tarafından kabul edilmesiyle birlikte telefon satışlarındaki taksitlendirme tamamen kaldırılmıştı. Getirilen bu yasakla ilgili ülkemizde çeşitli çözümler üretilmişti. Fakat gelen son haberlere göre artık satıcılar, alternatif çözümler üretmeye çalışmayacaklar.

Geçtiğimiz günlerde NTV/CNBC-e'nin ortak yayınına katılan Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, insanların "gelirlerine göre" taksitlendirme başlıklı bir sistemden bahsetti. Getirilen yasakla birlikte cep telefonlarındaki satış rakamları ciddi oranlarda düşürmüştü. Satışların tekrar eski haline gelmesi için bir sistem üzerinde çalıştıklarını belirten Babacan, insanların aylık gelirlerine göre taksitlendirme arasında bir bağ kurularak cep telefonu satışı yapılabileceğiyle ilgili bir çözüm içerisinde olduklarını belirtti. Babacan 1 yıl boyunca veri toplayacaklarını ve bu verilen analiz edilmesiyle tekrar satış yapılabileceğini söyledi.

Bu açıklamaların ardından cep telefonuna getirilen taksit yasağının artık çok büyük olasılıkla kalkacağını söyleyebiliriz. Sizce de bu yasak kalkmalı mı? Düşünceleriniz ne yönde?
08.09.2014 03:42

Anahtar Kelimeler

Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? indir, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? Videosu, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? yardım, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? Bedava indir, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? Yükle, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? Hakkında, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? nedir, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? Free indir, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? oyunu, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? download, Cep Telefonlarındaki Taksit Yasağı Kalkıyor mu? sorun


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TRT Bandrolü Kalkıyor! Cep Telefonları Ucuzlayabilir Portakal 0 306 25.06.2017 00:59
Son Yorum: Portakal
  Yerli Telefona Taksit Yasağı Kalkıyor Portakal 0 337 22.09.2016 08:08
Son Yorum: Portakal

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi