İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği.

Konu açarken ve mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım.

Forumumuza kategori moderatörü alınacaktır.


İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği.

Yazar Konu
Wictory
Emekli Yönetici
*

Üye Bilgileri :

Rütbe : Yasaklı
Durum : FORUMDA DEĞİL
Konu Sayısı : 151
Mesaj Sayısı : 389
Üye No : 95
Üyelik Tarihi : 04.05.2014
Yorum: #1
İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği.
iOS 8′de büyük tasarım değişiklikleri bekliyorsanız, çok daha azıyla yetinmek zorunda kalabilirsiniz.

Apple iOS 8′in beta sürümlerini ardı ardına indirmeye sunarken, ince detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Apple’ın sık kullanılan Kontrol Merkezi bölümünde siyah çizgi ile çizdiği ikonların tasarımını değiştirip siyah gölgeye almış olması da dikkatlerden kaçmadı.

Son derece basit bir değişiklik olarak görülen bu yeni tasarım, yeni iOS güncellemesi ile önemli tasarım değişiklikleri bekleyen iPhone kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Techradar’da yayınlanan habere göre Apple hayranları, ortaya çıkan görüntüleri pek çok online ortamda eleştirmeye çoktan başladı bile.

Elbette Apple’ın iOS 8′i piyasaya çıkarmadan her detayı değiştirme imkanı bulunuyor ama bu haliyle, üstünde fazla uğraşılmamış bir değişiklikle ortaya çıkacak Kontrol Merkezi’nin büyük eleştiri alacağı anlaşılıyor.
08.08.2014 14:26

Anahtar Kelimeler

İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. indir, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. Videosu, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. yardım, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. Bedava indir, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. Yükle, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. Hakkında, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. nedir, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. Free indir, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. oyunu, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. download, İOS 8 Büyük Hayal Kırıklıği. sorun


Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi